LVII Olimpiada Chemiczna PDF
czwartek, 09 czerwca 2011 11:52

1. etap


Uczestnicy 1. etapu 57. Olimpiady Chemicznej z II LO w Szczecinie (30 osób):

1et



Nr kol.

 

 

Nazwisko i imiona uczniów

 

 

kl

1.      

Hamkało Michał 

3g

2.      

Sarnecki Adam

3g

3.      

Bielińska Aneta

3g

4.      

Ptak Michał

3g

5.      

Kuna Tomasz

3g

6.      

Adamczyk Oskar

3g

7.      

Sawka Magda

3g

8.      

Dussel Marcin

3g

9.      

Gołaszewski Tomasz

2g

10.  

Kucharski Konrad

2g

11.  

Żuk Michał

2g

12.  

Szustakiewicz Piotr

2g

13.  

Orłowski Piotr

2g

14.  

Awgul Krystian

2hs

15.  

Sumisławski Piotr

2hs

16.  

Mruk Honorata

2g

17.  

Dulęba Artur

2g

18.  

Anna Bajek

1g

19.  

Jan Białek

1g

20.  

Anna Godycka - Ćwirko

1g

21.  

Przemysław Ptak

1g

22.  

Piotr Skoczylas

1g

23.  

Natalia Kopyłowska

1g

24.  

Michał  Żak

1g

25.  

Kacper Lechowicz

1h

26.  

Katarzyna Bieluń

1h

27.  

Piotr Rękawek

1h

28.  

Małgorzata Łukaszewicz

1h

29.  

Aleksandra Zych

1h

30.  

Mieszko Majka

2IB



Uczestnicy 2. etapu 57. Olimpiady Chemicznej z II LO w Szczecinie (16 osób):
2et

Nr kol.

 

 

  Nazwisko i imię ucznia

 

kl

1.      

Hamkało Michał 

3g

2.      

Sarnecki Adam

3g

3.      

Bielińska Aneta

3g

4.      

Ptak Michał

3g

5.      

Kuna Tomasz

3g

6.      

Adamczyk Oskar

3g

7.      

Sawka Magda

3g

8.      

Gołaszewski Tomasz

2g

9.      

Kucharski Konrad

2g

10.  

Żuk MIchał

2g

11.  

Szustakiewicz Piotr

2g

12.  

Orłowski Piotr

2g

13.     

Awgul Krystian

2hs

14.      

Sumisławski Piotr

2hs

15.      

Łukaszewicz Małgorzata

1h

16.      

Majka Mieszko

2 IB



CZY WIESZ, ŻE ... Do etapu II awansowało 32 uczniów ze szkół okręgu szczecińskiego - w tym 16 osób z II LO w Szczecinie


Finał 57. Olimpiady Chemicznej
25-26 marca 2011


  1. Adam Sarnecki 3g
  2. Tomasz Gołaszewski 2g
  3. Michał Hamkało 3g
  4. Piotr Szustakiewicz 2g
  5. Konrad Kucharski 2g
  6. Michał Ptak 3g
  7. Aneta Bielińska 3g
1
Adam Sarnecki - laureat
1
Tomasz Gołaszewski - laureat
3
Michał Hamkało - laureat
4
Piotr Szustakiewicz
5
Konrad Kucharski
5
Michał Ptak
4
4
Aneta Bielińska

4


Poprawiony: wtorek, 19 kwietnia 2016 16:29
 

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com