Osiągnięcia z lat 2002-2016 PDF
sobota, 08 lutego 2020 14:23

Poniżej znajduje się lista osiągnięć w Konkursie z ubiegłych lat.

XXXI Ogólnopolski Konkurs Chemiczny - Politechnika Warszawska 2015/2016






Laureaci:

I MIEJSCE: KRZYSZTOF STANISZEWSKI 3A

II MIEJSCE:
NATALIA PIZON 2H
PIOTR DĄBROWSKI 1G

III MIEJSCE: MICHAŁ WABISZCZEWICZ 2G

Finalistka wyróżniona:

WIKTORIA RUTKOWSKA 3G

Pozostali finaliści:

FILIP WANTOCH-REKOWSKI 3H
KONRAD SOBCZUK 2G
MAGDALENA KAŹMIERCZAK 3G
JAKUB SMOLIŃSKI 2G
ALEKSANDRA NAWROCKA 1G
FILIP SŁYSZ 1pIB


XXX Ogólnopolski Konkurs Chemiczny - Politechnika Warszawska 2014/2015






Laureaci:

I MIEJSCE: KRZYSZTOF STANISZEWSKI 2A
II MIEJSCE: MACIEJ EJSMONT 3G
III MIEJSCE: KAROL RZĄD 3G

Finaliści wyróżnieni:

MARCIN PENNO 3H
FILIP WANTOCH-REKOWSKI 2H

Pozostali finaliści:

ADRIAN JÓŹWIAK 3H
BŁAŻEJ SKUPIN 3H
MARTA NOWAKOWICZ 2H
WIKTORIA URYSZEK 2G
NATALIA PIZON 1H
MAGDALENA KAŹMIERCZAK 2G
MICHAŁ WABISZCZEWICZ 1G
JAKUB SMOLIŃSKI 1G
ROKSANA LEWANDOWSKA 3H
RADOSŁAW LEWANDOWSKI 2G
KAROLINA KOWALCZUK 3H



XXIX Ogólnopolski Konkurs Chemiczny - Politechnika Warszawska 2013/2014






Laureaci:

KAROL RZĄD 2G
MATEUSZ JEŻEWSKI 3H

Pozostali finaliści:

STANISŁAW KANIECKI 3G
MACIEJ ŻUK 3G
ALEKSANDRA JASIK
KRZYSZTOF STANISZEWSKI
MACIEJ EJSMONT
BŁAŻEJ SKUPIN
ADRIAN JÓŹWIAK
SZYMON KORULCZYK
OLGA NARUSZEWICZ
WIKTORIA URYSZEK
MARTA KORSAK
FILIP WANTOCH-REKOWSKI




XXVIII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny - Politechnika Warszawska 2012/2013






Laureaci:

MAŁGORZATA ŁUKASZEWICZ 3H
NATALIA KOPYŁOWSKA 3G


Finalistka wyróżniona:

ALEKSANDRA JASIK 2H


Pozostali finaliści:

MATEUSZ JEŻEWSKI 2H
PIOTR RĘKAWEK 3H
STANISŁAW KANIECKI 2G
MACIEJ ŻUK 2G
SZYMON KORULCZYK 2G
KACPER LECHOWICZ 3H
KATARZYNA BIELUŃ 3H


XXVII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny - Politechnika Warszawska 2011/2012






Laureaci:

PIOTR ORŁOWSKI 3G
PIOTR SZUSTAKIEWICZ 3G


Finalista wyróżniony:

TOMASZ GOŁASZEWSKI 3G


Pozostali finaliści:

NATALIA KOPYŁOWSKA 2G
MICHAŁ ŻUK 3G
MAŁGORZATA ŁUKASZEWICZ 2H
PIOTR RĘKAWEK 2H
KACPER LECHOWICZ 2H
ALEKSANDRA ZYCH 2H
KONRAD KUCHARSKI 3G
MACIEJ ŻUK 1G
ALEKSANDRA JASIK 1H
PIOTR SUMISŁAWSKI 3HS
KRYSTIAN AWGUL 3HS


XXVI Ogólnopolski Konkurs Chemiczny - Politechnika Warszawska 2010/2011






Laureat:

MICHAŁ HAMKAŁO 3G


Finalista wyróżniony:

TOMASZ GOŁASZEWSKI 2G


Pozostali finaliści:

ADAM SARNECKI 3G
MIESZKO MAJKA 2 IB
KONRAD KUCHARSKI 2G
PIOTR SZUSTAKIEWICZ 2G
NATALIA KOPYŁOWSKA 1G
MICHAŁ ŻUK 2G
MAŁGORZATA ŁUKASZEWICZ 1H
ALEKSANDRA ZYCH 1H

XXV Ogólnopolski Konkurs Chemiczny - Politechnika Warszawska 2009/2010






Laureaci:

KATARZYNA SUŁEK 3G

DAMIAN KWIATKOWSKI 3G

MATEUSZ MOTYLIŃSKI 3H


Finaliści

MICHAŁ HAMKAŁO 2G

ADAM SARNECKI 2G

KRZYSZTOF SZCZYGIEŁ 3H

JAKUB KOSTRZEBA 3H

JACEK JAGŁOWSKI 3G

KONRAD KUCHARSKI 1G

MICHAŁ ŻUK 1G

JAKUB KAWAŁKO 3G

XXIV Ogólnopolski Konkurs Chemiczny-Politechnika Warszawska 2008/2009






Laureatka:

KATARZYNA SUŁEK - 2 miejsce!


Finaliści

DAMIAN KWIATKOWSKI

JOANNA MOŻYŃSKA

MAGDA MAZUREK

JAKUB KOSTRZEBA

MATEUSZ MOTYLIŃSKI

KRZYSZTOF SZCZYGIEŁ

JOWITA MONIETA

KRYSTIAN KOCZÓR

ARKADIUSZ CIESIELSKI

BARTOSZ OLAS

MICHAŁ HAMKAŁO

ADAM SARNECKI




XXIII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny-Politechnika Warszawska 2007/2008






Laureat:

KRZYSZTOF BĄK - 3 miejsce!


Finaliści wyróżnieni:

KONRAD WENZ

DAMIAN KWIATKOWSKI


Finaliści

BARTOSZ CIECHANOWSKI

STANISŁAW WOŁOSZYN

ANITA JARZĘBIŃSKA

WIKTOR WOJCIECHOWSKI

DAWID PIOTROWICZ

ANDRZEJ MARCINKOWSKI




XXII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny-Politechnika Warszawska 2006/2007






Laureaci:

KRZYSZTOF BĄK - 1 miejsce!

RAFAŁ BOMBOLEWSKI - 2 miejsce

MACIEJ IDZIK - 3 miejsce


Finaliści:

KONRAD WENZ

RADOSŁAW DĘBEK

HELENA ZBROJA

KAMILA RASIŃSKA

ADAM TRAWC ZYŃSKI

MALWINA STRENKOWSKA

BARTOSZ CIECHANOWSKI

STANISŁAW WOŁOSZYN

WOJCIECH WINNIK

JAKUB OSTAPKO


XXI Ogólnopolski Konkurs Chemiczny-Politechnika Warszawska 2005/2006






Laureaci:

MALWINA STRENKOWSKA - 2 miejsce

MICHAŁ MALIK - 3 miejsce


Wyróżnienie:

TOMASZ GRINING

RAFAŁ BOMBOLEWSKI


Finaliści:

ROBERT WUDARSKI

MACIEJ IDZIK

KRZYSZTOF BĄK

KONRAD WENZ

RADOSŁAW DĘBEK

GRZEGORZ SNAWADZKI

HELENA ZBROJA

KAMILA RASIŃSKA

ADAM TRAWCZYŃSKI


XX Ogólnopolski Konkurs Chemiczny-Politechnika Warszawska 2004/2005






Laureaci:

MAREK GRZYBOWSKI - 3 miejsce

ADAM CZOGALLA - 3 miejsce


Wyróżnienie:

JANINA ŚWIDERSKA

ANNA SZMUKSTA


Finaliści:

TOMASZ GRINING

ROBERT WUDARSKI

MICHAŁ MALIK

GRZEGORZ SNAWADZKI


XIX Ogólnopolski Konkurs Chemiczny-Politechnika Warszawska 2003/2004






Laureat:

MAREK GRZYBOWSKI

3 miejsce


Wyróżniony:

WITOLD BARYLUK


Finaliści:

ADAM CZOGALLA

ADRIAN GAWROŃSKI



XVII Ogólnopolski Konkurs Chemiczny-Politechnika Warszawska 2001/2002






Finalista:

PIOTR DE SILVA


Poprawiony: środa, 16 listopada 2016 23:04
 

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com