Osiągnięcia w Olimpiadzie
Osiągnięcia PDF
poniedziałek, 08 lutego 2010 11:22

Poniżej znajduje się spis naszych osiągnięć w Olimpiadzie na przestrzeni ostatnich lat.


PRZYGOTOWANIE UCZNIÓW Mgr Teresa Kołogrecka - Bajek
Poza **- Adam Ragan przygotowanie: Mgr Barbara Krysa, Mgr Teresa Kołogrecka - Bajek




LXI OLIMPIADA CHEMICZNA 2014/2015



Karol Rząd - zdobywca srebrnego medalu na 47. Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej (ICHO) w Baku (Azerbejdżan)



LAUREACI

KAROL RZĄD
MACIEJ EJSMONT
KRZYSZTOF STANISZEWSKI
FILIP WANTOCH-REKOWSKI

FINALIŚCI

ADRIAN JÓŹWIAK
BŁAŻEJ SKUPIN
MARCIN PENNO




LX OLIMPIADA CHEMICZNA 2013/2014


Karol Rząd - zdobywca srebrnego medalu na 46. Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej (ICHO) w Hanoi (Wietnam)


LAUREACI

KAROL RZĄD
SZYMON KORULCZYK

FINALIŚCI

MATEUSZ JEŻEWSKI
STANISŁAW KANIECKI
MACIEJ ŻUK
ADRIAN JÓŹWIAK
ALEKSANDRA JASIK
MARCIN PENNO



LIX OLIMPIADA CHEMICZNA 2012/2013


FINALIŚCI WYRÓŻNIENI

PIOTR RĘKAWEK
KAROL RZĄD

FINALIŚCI

MATEUSZ JEŻEWSKI
MACIEJ ŻUK
NATALIA KOPYŁOWSKA
MAŁGORZATA ŁUKASZEWICZ
STANISŁAW KANIECKI
SZYMON KORULCZYK


LVIII OLIMPIADA CHEMICZNA 2011/2012


LAUREACI

PIOTR ORŁOWSKI
PIOTR SZUSTAKIEWICZ
TOMASZ GOŁASZEWSKI
NATALIA KOPYŁOWSKA

FINALIŚCI

KONRAD KUCHARSKI
MIESZKO MAJKA
MICHAŁ ŻUK
MAŁGORZATA ŁUKASZEWICZ


LVII OLIMPIADA CHEMICZNA 2010/2011

LAUREACI

ADAM SARNECKI
TOMASZ GOŁASZEWSKI
MICHAŁ HAMKAŁO

FINALIŚCI

PIOTR SZUSTAKIEWICZ
KONRAD KUCHARSKI
MICHAŁ PTAK
ANETA BIELIŃSKA



LVI OLIMPIADA CHEMICZNA 2009/2010


LAUREACI

DAMIAN KWIATKOWSKI
KATARZYNA SUŁEK

FINALIŚCI

MATEUSZ MOTYLIŃSKI
JAKUB KOSTRZEBA
MICHAŁ HAMKAŁO
MAGDA MAZUREK
JOANNA MOŻYŃSKA


LV OLIMPIADA CHEMICZNA 2008/2009


LAUREAT

DAMIAN KWIATKOWSKI

FINALIŚCI

KATARZYNA SUŁEK
MATEUSZ MOTYLIŃSKI
JOWITA MONIETA
KRYSTIAN KOCZÓR
BARTOSZ OLAS


LIV OLIMPIADA CHEMICZNA 2007/2008


LAUREACI

KONRAD WENZ
BARTOSZ CIECHANOWSKI
DAMIAN KWIATKOWSKI

FINALIŚCI

KRZYSZTOF BĄK
ANITA JARZĘBIŃSKA
WIKTOR WOJCIECHOWSKI
KATARZYNA SUŁEK



LIII OLIMPIADA CHEMICZNA 2006/2007


LAUREACI

KONRAD WENZ
MALWINA STRENKOWSKA
MACIEJ IDZIK
RAFAŁ BOMBOLEWSKI

FINALISTA - WYRÓŻNIONY

WOJCIECH WINNIK

FINALIŚCI

KRZYSZTOF BĄK HELENA ZBROJA
KAMILA RASIŃSKA
RADOSŁAW DĘBEK


LII OLIMPIADA CHEMICZNA 2005/2006


LAUREACI


15 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie
TOMASZ GRINING

16 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie
MICHAŁ MALIK

19 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie
MALWINA STRENKOWSKA

FINALISTA - WYRÓŻNIONY

RAFAŁ BOMBOLEWSKI


FINALIŚCI

MACIEJ IDZIK
ROBERT WUDARSKI
KATARZYNA ALICKA
KRZYSZTOF BĄK



LI OLIMPIADA CHEMICZNA 2004/2005


LAUREACI

ADAM CZOGALLA
12 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie

MAREK GRZYBOWSKI
13 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie

FINALIŚCI WYRÓŻNIENI

MICHAŁ MALIK
RAFAŁ BOMBOLEWSKI
JANINA ŚWIDERSKA


FINALIŚCI

ROBERT WUDARSKI
GRZEGORZ SNAWADZKI
MALWINA STRENKOWSKA
KATARZYNA ALICKA
TOMASZ GRINING
ANNA SZYNKIEWICZ
ANNA SZMUKSTA
PATRYCJA NICKEL


L OLIMPIADA CHEMICZNA 2003/2004


LAUREACI

9 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie
WITOLD BARYLUK

17 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie
MAREK GRZYBOWSKI

18 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie
ADAM CZOGALLA

27 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie
ADRIAN GAWROŃSKI

FINALIŚCI

TOMEK PIECYK
MARCIN ZIELONKA


XLIX OLIMPIADA CHEMICZNA 2002/2003


FINALISTA - WYRÓŻNIONY

PIOTR de SILVA

FINALIŚCI

MAGDALENA FLORKOWSKA
MAREK GRZYBOWSKI
WITEK BARYLUK



XLVIII OLIMPIADA CHEMICZNA 2001/2002


FINALISTA - WYRÓŻNIONY

PIOTR de SILVA


XLVII OLIMPIADA CHEMICZNA 2000/2001


FINALISTKA

JUSTYNA JARZĘBIŃSKA


XLVI OLIMPIADA CHEMICZNA 1999/2000


LAUREAT


9 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie
ŁUKASZ KULA


XLV OLIMPIADA CHEMICZNA 1998/99


FINALISTA - WYRÓŻNIONY

ŁUKASZ KULA


XLIII OLIMPIADA CHEMICZNA 1996/97


FINALISTA

ADAM RAGAN **


XLII OLIMPIADA CHEMICZNA 1995/96

LAUREAT

11 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie
ADAM RAGAN **


XLI OLIMPIADA CHEMICZNA 1994/95


LAUREAT

16 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie

ADAM RAGAN **


XL OLIMPIADA CHEMICZNA 1993/94


FINALIŚCI

MAGDALENA BAŚKIEWICZ
DARIUSZ MOSKAL
ARKADIUSZ GAJEK*
ROBERT MICHNA*

*uczniowie Technikum Chemicznego, będącego wówczas w Zespole Szkół z II LO



XXXIX OLIMPIADA CHEMICZNA 1992/93


LAUREAT

18 miejsce w eliminacjach centralnych w Warszawie

ARKADIUSZ GAJEK*

*uczeń Technikum Chemicznego, będącego wówczas w Zespole Szkół z II LO


XXXVIII OLIMPIADA CHEMICZNA 1991/92


FINALISCI


TOMASZ KOWALEWSKI
ROBERT MICHNA*

*uczeń Technikum Chemicznego, będącego wówczas w Zespole Szkół z II LO


XXXVII OLIMPIADA CHEMICZNA 1990/91


FINALISTA

TOMASZ KOWALEWSKI


Poprawiony: wtorek, 05 kwietnia 2016 22:01
 


Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com