Poniżej znajduje się spis osiągnięć w Konkursach
Wojewódzkich w ciągu ubiegłych lat.
PRZYGOTOWANIE UCZNIÓW OD 1988 Mgr Teresa Kołogrecka - Bajek
Poza * - Adam Ragan przygotowanie : Mgr Barbara Krysa, Mgr Teresa Kołogrecka - Bajek
XLVII KONKURS CHEMICZNY 2015/2016
LAUREACI KRZYSZTOF STANISZEWSKI
FILIP WANTOCH-REKOWSKI
NATALIA PIZON
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
KRZYSZTOF STANISZEWSKI
FILIP WANTOCH-REKOWSKI
NATALIA PIZON
XLVII KONKURS CHEMICZNY 2014/2015
LAUREACI
1 LOKATA
KAROL RZĄD
3 LOKATA BŁAŻEJ SKUPIN
FINALIASTA WYRÓŻNIONY
MACIEJ EJSMONT
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
KAROL RZĄD BŁAŻEJ SKUPIN MACIEJ EJSMONT
XLVI
KONKURS CHEMICZNY 2013/2014
LAUREACI
1 LOKATA
MATEUSZ JEŻEWSKI KAROL RZĄD
2 LOKATA MACIEJ ŻUK
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MATEUSZ JEŻEWSKI KAROL RZĄD MACIEJ ŻUK
XLV KONKURS CHEMICZNY 2012/2013
Ze względu na konflikt terminów z finałem Konkursu UAM
drużyna z II LO nie uczestniczyła w finale Konkursu Wojewódzkiego.
Jednak po podsumowaniu wyników okazało się,
że suma punktów drużyny II LO z I etapu była wyższa niż suma punktów
jakiejkolwiek innej drużyny ze wszystkich etapów, zatem drużynowo II LO wygrało ten konkurs.
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
PIOTR RĘKAWEK NATALIA KOPYŁOWSKA KAROL RZĄD
XLIV
KONKURS CHEMICZNY 2011/2012
LAUREACI
1 LOKATA
KONRAD KUCHARSKI
MIESZKO MAJKA
2 LOKATA
PIOTR ORŁOWSKI
FINALISTA WYRÓŻNIONY
TOMASZ GOŁASZEWSKI
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
KONRAD KUCHARSKI
MIESZKO MAJKA
PIOTR ORŁOWSKI
TOMASZ GOŁASZEWSKI
XLIII
KONKURS CHEMICZNY 2010/2011
LAUREACI
1 LOKATA
MICHAŁ HAMKAŁO
4 LOKATA
TOMASZ KUNA
FINALIŚCI WYRÓŻNIENI
ANETA BIELIŃSKA
TOMASZ GOŁASZEWSKI
FINALISTA
MIESZKO MAJKA
II MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MICHAŁ HAMKAŁO
TOMASZ KUNA
ANETA BIELIŃSKA
TOMASZ GOŁASZEWSKI
MIESZKO MAJKA
XLII
KONKURS CHEMICZNY 2009/2010
LAUREACI
1 LOKATA
ADAM SARNECKI
2 LOKATA
MATEUSZ MOTYLIŃSKI
3 LOKATA
KATARZYNA SUŁEK
4 LOKATA
DAMIAN KWIATKOWSKI
FINALIŚCI WYRÓŻNIENI
ANNA
MIESZAŁA
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
ADAM SARNECKI
MATEUSZ MOTYLIŃSKI
KATARZYNA SUŁEK
DAMIAN KWIATKOWSKI
ANNA MIESZAŁA
XLI KONKURS
CHEMICZNY 2008/2009
LAUREACI
2 LOKATA
DAMIAN KWIATKOWSKI
3 LOKATA
KATARZYNA SUŁEK
4 LOKATA
ARKADIUSZ CIESIELSKI
5 LOKATA
JOWITA MONIETA
FINALIŚCI WYRÓŻNIENI
KRYSTIAN KOCZÓR
BARTOSZ OLAS
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
DAMIAN KWIATKOWSKI
KATARZYNA SUŁEK
ARKADIUSZ CIESIELSKI
XL KONKURS CHEMICZNY 2007/2008
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
LAUREACI
1 LOKATA
KRZYSZTOF BĄK
2 LOKATA
KONRAD WENZ
3 LOKATA
JOWITA MONIETA
FINALIŚCI
WIKTOR WOJCIECHOWSKI
BARTOSZ CIECHANOWSKI
STANISŁAW WOŁOSZYN
ANITA JARZĘBIŃSKA
DAMIAN KWIATKOWSKI
XXXIX KONKURS CHEMICZNY 2006/2007
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MACIEJ IDZIK
KRZYSZTOF BĄK
RAFAŁ BOMBOLEWSKI
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MACIEJ IDZIK
II MIEJSCE INDYWIDUALNIE
KRZYSZTOF BĄK
IV MIEJSCE INDYWIDUALNIE
RAFAŁ BOMBOLEWSKI
VI MIEJSCE INDYWIDUALNIE
BARTOSZ CIECHANOWSKI
IX MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MALWINA STRENKOWSKA
XXXVIII KONKURS CHEMICZNY
2005/2006
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
RAFAŁ BOMBLEWSKI
MALWINA STRENKOWSKA
HELENA ZBROJA
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
RAFAŁ BOMBLEWSKI
II MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MALWINA STRENKOWSKA
III MIEJSCE INDYWIDUALNIE
HELENA ZBROJA
IV MIEJSCE INDYWIDUALNIE
TOMEK GRINING
IV MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MACIEK IDZIK
V MIEJSCE INDYWIDUALNIE
KONRAD WENZ
W ten oto sposób zajelismy pierwsze 6 miejsc deklasując
wszystkie pozostałe szkoły z województwa
zachodniopomorskiego.
XXXVII KONKURS CHEMICZNY
2004/2005
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MAREK GRZYBOWSKI
MALWINA STRENKOWSKA
ADAM CZOGALLA
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MAREK GRZYBOWSKI
II MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MALWINA STRENKOWSKA
III MIEJSCE INDYWIDUALNIE
ADAM CZOGALLA
V MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MICHAŁ MALIK
VI MIEJSCE INDYWIDUALNIE
TOMEK GRINING
XXXVI KONKURS CHEMICZNY 2003/2004
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MAREK GRZYBOWSKI
TOMASZ PIECYK
WITOLD BARYLUK
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MAREK GRZYBOWSKI
III MIEJSCE INDYWIDUALNIE
TOMASZ PIECYK
VI MIEJSCE INDYWIDUALNIE
WITOLD BARYLUK
XXXV KONKURS CHEMICZNY 2002/2003
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
PIOTR DE SILVA
ADRIAN GAWROŃSKI
MAGDA FLORKOWSKA
II MIEJSCE INDYWIDUALNIE
ADRIAN GAWROŃSKI
III MIEJSCE INDYWIDUALNIE
PIOTR DE SILVA
VII MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MAGDA FLORKOWSKA
XXXIV KONKURS CHEMICZNY 2001/2002
II MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
PIOTR DE SILVA
MARCIN ZIELONKA
MAGDA FLORKOWSKA
II MIEJSCE INDYWIDUALNIE
PIOTR DE SILVA
III MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MARCIN ZIELONKA
XXXIII KONKURS CHEMICZNY 2000/2001
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
JUSTYNA JARZĘBIŃSKA
MONIKA JAKIMOWICZ
PIOTR DE SILVA
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
JUSTYNA JARZĘBIŃSKA
III MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MONIKA JAKIMOWICZ
III MIEJSCE INDYWIDUALNIE
PIOTR DE SILVA
XXXII KONKURS CHEMICZNY 1999/2000
II MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
ŁUKASZ KULA
JUSTYNA JARZĘBIŃSKA
JOANNA PORZEZIŃSKA
III MIEJSCE INDYWIDUALNIE
ŁUKASZ KULA
W ROKU SZKOLNYM 1998/99 KONKURS CHEMICZNY NIE ZOSTAŁ PRZEPROWADZONY
XXXI KONKURS CHEMICZNY
1997/98
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MAGDALENA BARTOŚ
ŁUKASZ KULA
KAROLINA WIERZBIŁO
III MIEJSCE INDYWIDUALNIE
ŁUKASZ KULA
IV MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MAGDALENA BARTOŚ
V MIEJSCE INDYWIDUALNIE
KAROLINA WIERZBIŁO
XXX KONKURS CHEMICZNY 1996/97
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MAGDALENA BARTOŚ
TOMASZ PUZIK
JOANNA HAHS
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MAGDALENA BARTOŚ
II MIEJSCE INDYWIDUALNIE
TOMASZ PUZIK
XXIX KONKURS CHEMICZNY 1995/96
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
ADAM RAGAN*
TOMASZ PUZIK
ELŻBIETA KĘDZIOR
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
ADAM RAGAN*
III MIEJSCE INDYWIDUALNIE
TOMASZ PUZIK
XXVIII KONKURS CHEMICZNY 1994/95
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
ADAM RAGAN*
DARIUSZ MOSKAL
TOMASZ PUZIK
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
ADAM RAGAN*
XXVII KONKURS CHEMICZNY
1993/94
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MAGDALENA BAŚKIEWICZ
DARIUSZ MOSKAL
PRZEMYSŁAW MUĆKO
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
PRZEMYSŁAW MUĆKO
II MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MAGDALENA BAŚKIEWICZ
III MIEJSCE INDYWIDUALNIE
ADAM RAGAN*
IV MIEJSCE INDYWIDUALNIE
DARIUSZ MOSKAL
XXVI KONKURS CHEMICZNY 1992/93
III MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MAGDALENA BAŚKIEWICZ
MAGDALENA RUSIN
KATARZYNA KIRZENIEWSKA
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
DARIUSZ MOSKAL
XXV KONKURS CHEMICZNY 1991/92
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
TOMASZ KOWALEWSKI
MICHAŁ DYMOWSKI
MAGDALENA RUSIN
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
TOMASZ KOWALEWSKI
II MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MICHAŁ DYMOWSKI
XXIV KONKURS CHEMICZNY
1989/90
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
TOMASZ KOWALEWSKI
MICHAŁ DYMOWSKI
MAGDALENA MICOR
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
TOMASZ KOWALEWSKI
XXIII KONKURS CHEMICZNY
1989/90
III MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
TOMASZ KOWALEWSKI
MICHAŁ DYMOWSKI
MAGDALENA MICOR
XXII KONKURS CHEMICZNY 1988/89
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
JADWIGA LISOWSKA
ELŻBIETA DWORZECKA
SYLWIA GOLANOWSKA
I MIEJSCE INDYWIDUALNIE
JADWIGA LISOWSKA
XXI KONKURS CHEMICZNY 1987/88
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MAŁGORZATA KOWALCZYK
CEZARY WIERZCHACZ
MAŁGORZATA STAROSTA
XIX KONKURS
CHEMICZNY 1985/86
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
AGNIESZKA MAJDA
DARIUSZ JUNAK
ARTUR KWAS
II MIEJSCE INDYWIDUALNIE
JOANNA MALEWSKA
XVIII KONKURS CHEMICZNY
1984/85
II MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MAŁGORZATA KRZACZYŃSKA
MAŁGORZATA ROSZAK
ARTUR KWAS
XVII KONKURS CHEMICZNY 1983/84
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
MAŁGORZATA KRZACZYŃSKA
MAŁGORZATA ROSZAK
ARTUR KWAS
XVI KONKURS CHEMICZNY 1982/83
II MIEJSCE INDYWIDUALNIE
MARIUSZ GROCHULSKI
XV KONKURS CHEMICZNY 1981/82
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
DARIUSZ JEŻEWSKI
PAWEŁ SZLARB
MARIUSZ GROCHULSKI
XIV KONKURS CHEMICZNY 1980/81
II-III MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
DARIUSZ JEŻEWSKI
MARIUSZ GROCHULSKI
ANDRZEJ PIÓREK
XIII KONKURS CHEMICZNY 1979/80
I MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
BEATA WOŁUCKA
MAREK WIŚNIEWSKI
WITOLD GODYCKI
XII KONKURS
CHEMICZNY 1978/79
II MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
BEATA WOŁUCKA
MAREK WIŚNIEWSKI
TADEUSZ ZIĘBAKOWSKI
XI KONKURS CHEMICZNY 1977/78
II MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
TADEUSZ ZIĘBAKOWSKI
SŁAWOMIR KIERSNOWSKI
MAREK WIŚNIEWSKI
X KONKURS CHEMICZNY 1976/77
II MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
TADEUSZ ZIĘBAKOWSKI
MAREK MIKULSKI
RENATA NIEBUDEK
IX KONKURS CHEMICZNY 1975/76
II MIEJSCE DRUŻYNA w składzie:
TADEUSZ ZIĘBAKOWSKI
MAREK MIKULSKI
RENATA NIEBUDEK |