Warsztaty Chemiczne II LO w Szczecinie
Wyniki finału XXVIII Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
wtorek, 09 kwietnia 2013 20:51

Małgorzata Łukaszewicz 3h  i Natalia Kopyłowska 3g zostały laureatkami,
Aleksandra Jasik 2h finalistką wyróżnioną
XXVIII Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej.
Pozostali finaliści:
Mateusz Jeżewski 2h
Piotr Rękawek 3h
Stanisław Kaniecki 2g
Maciej Żuk 2g
Szymon Korulczyk 2g
Kacper Lechowicz 3h
Katarzyna Bieluń 3h
gratulujemy
pełne wyniki
http://www.ch.pw.edu.pl/~elfed/konkurs/28/wyniki_kon28ii.pdf

Małgorzata Łukaszewicz 3h i Natalia Kopyłowska 3g zostały laureatkamiAleksandra Jasik 2h finalistką wyróżnioną XXVIII Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej. 

Pozostali finaliści:
Mateusz Jeżewski 2h
Piotr Rękawek 3h
Stanisław Kaniecki 2g
Maciej Żuk 2g
Szymon Korulczyk 2g
Kacper Lechowicz 3h
Katarzyna Bieluń 3h

Gratulujemy Smile

Pełne wyniki:

http://www.ch.pw.edu.pl/~elfed/
konkurs/28/wyniki_kon28ii.pdf

Poprawiony: wtorek, 09 kwietnia 2013 21:04
 
Wyniki 49. Konkursu Chemicznego im. prof. Antoniego Swinarskiego 2012/2013 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
wtorek, 09 kwietnia 2013 20:48

Maciej Żuk zajął 4 miejsce a Mateusz Jeżewski 2h 8 miejsce, natomiast
drużyna II LO im. Mieszka I w Szczecinie zajęła 2 miejsce
w 49 Konkursie Chemicznym im. prof. Antoniego Swinarskiego organizowanym przez Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu
pełne wyniki
http://www.chem.uni.torun.pl/pages-pl/konkurs.html

Maciej Żuk zajął 4. miejsce, a Mateusz Jeżewski 2h 8. miejsce, natomiast drużyna II LO im. Mieszka I w Szczecinie zajęła 2. miejsce w 49. Konkursie Chemicznym im. prof. Antoniego Swinarskiego organizowanym przez Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Pełne wyniki:
http://www.chem.uni.torun.pl/pages-pl/konkurs.html

 
Wyniki II etapu 59. Olimpiady Chemicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 24 lutego 2013 13:27

Z radością informujemy iż do finału 59 Olimpiady Chemicznej awansowało 8 osób
z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie.
są to:
Mateusz Jeżewski 2h
Natalia Kopyłowska 3g
Piotr Rękawek 3h
Karol Rząd 1g
Szymon Korulczyk 2g
Stanisław Kaniecki 2g
Maciej Żuk 2g
Małgorzata Łukaszewicz 3h
gratulujemy
z okręgu szczecińskiego do finału awansowały jeszcze 2 osoby z Koszalina
i 1 z Kołobrzegu
pełne wyniki:   http://www.olchem.edu.pl/

Z radością informujemy, iż do finału 59 Olimpiady Chemicznej awansowało 8 osób z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie.
Są to:

Mateusz Jeżewski 2h
Natalia Kopyłowska 3g
Piotr Rękawek 3h
Karol Rząd 1g
Szymon Korulczyk 2g
Stanisław Kaniecki 2g
Maciej Żuk 2g
Małgorzata Łukaszewicz 3h

Gratulujemy! Smile

Z okręgu szczecińskiego do finału awansowały jeszcze 2 osoby z Koszalina i 1 z Kołobrzegu.

pełne wyniki:   http://www.olchem.edu.pl/

 
Wyniki I etapu 59. Olimpiady Chemicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
czwartek, 13 grudnia 2012 22:44

Zostały opublikowane wyniki I etapu 59. Olimpiady Chemicznej. W tym roku do 2. etapu awansowało 13 osób z II LO im. Mieszka I w Szczecinie - na 26 osób w całym okręgu szczecińskim. SmileSą to:

1. Piotr Rękawek 3h
2. Kacper Lechowicz 3h
3. Natalia Kopyłowska 3g
4. Mateusz Jeżewski 2h
5. Maciej Żuk 2g
6. Małgorzata Łukaszewicz 3h
7. Stanisław Kaniecki 2g
8. Karol Rząd 1g
9. Katarzyna Bieluń 3h
10. Szymon Korulczyk 2g
11. Aleksandra Jasik 2h
12. Aleksandra Zych 3h
13. Maciej Ejsmont 1g

Pełne wyniki dostępne są na stronie http://www.olchem.edu.pl/

Poprawiony: sobota, 29 grudnia 2012 18:48
 
Wyniki XVIII Konkursu Chemicznego UAM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
sobota, 16 marca 2013 22:01

Z satysfakcją informujemy, iż uczniowie II LO w Szczecinie wygrali drużynowo XVIII Konkurs Chemiczny UAM dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowany przez Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu. Laureatami tego konkursu zostali:
Piotr Rękawek kl. 3h - 1. lokata
Stanisław Kaniecki  kl. 2g - 4. lokata
Mateusz Jeżewski   kl. 2h - 5. lokata
pełne wyniki: http://www.staff.amu.edu.pl/~wchem/konkurs/index.htm

Z satysfakcją informujemy, iż uczniowie II LO w Szczecinie wygrali drużynowo XVIII Konkurs Chemiczny UAM dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowany przez Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Laureatami tego konkursu zostali:

Piotr Rękawek kl. 3h - 1. lokata
Stanisław Kaniecki  kl. 2g - 4. lokata
Mateusz Jeżewski   kl. 2h - 5. lokata

pełne wyniki: http://www.staff.amu.edu.pl/
~wchem/konkurs/index.htm

Poprawiony: sobota, 16 marca 2013 22:06
 
Wyniki II etapu XVIII Konkursu Chemicznego UAM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 13 stycznia 2013 15:47

12 osób z II LO im.. Mieszka I w Szczecinie awansowało do finału konkursu UAM .
1. Jeżewski Mateusz   kl.2h
2. Kaniecki Stanisław  kl.2g
3. Rząd Karol  kl.1g
4. Kopyłowska Natalia kl.3g
5. Łukaszewicz Małgorzata  kl.3h
6. Żuk Maciej  kl.2g
7. Jasik Aleksandra  kl.2h
8. Rękawek Piotr  kl.3h
9. Korulczyk Szymon  kl.2g
10. Lechowicz Kacper  kl.3h
11. Bieluń Katarzyna  kl.3h
12. Zych Aleksandra kl.3h
Finał odbędzie się 2 marca 2013r. w Poznaniu.
http://www.chemia.amu.edu.pl/konkurs/XVIIIetapIIwyniki.pdf

12 osób z II LO im.. Mieszka I w Szczecinie awansowało do finału XVIII Konkursu Chemicznego UAM. 

1. Jeżewski Mateusz   kl. 2h
2. Kaniecki Stanisław  kl. 2g
3. Rząd Karol  kl. 1g
4. Kopyłowska Natalia kl. 3g
5. Łukaszewicz Małgorzata  kl. 3h
6. Żuk Maciej  kl. 2g
7. Jasik Aleksandra  kl. 2h
8. Rękawek Piotr  kl. 3h
9. Korulczyk Szymon  kl. 2g
10. Lechowicz Kacper  kl. 3h
11. Bieluń Katarzyna  kl. 3h
12. Zych Aleksandra kl. 3h

Finał odbędzie się 2 marca 2013 r. w Poznaniu.

Pełne wyniki na stronie: http://www.chemia.amu.edu.pl/
konkurs/XVIIIetapIIwyniki.pdf

Poprawiony: sobota, 16 marca 2013 22:08
 
Natalia Kopyłowska stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
piątek, 23 listopada 2012 22:23

W niedzielę 18 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nominacji nowym stypendystom Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Wśród nich była uczestniczka naszych Warsztatów, Natalia Kopyłowska z klasy 3g. Gratulujemy!
Więcej informacji o uroczystości na stronie Funduszu.

Poprawiony: sobota, 29 grudnia 2012 23:08
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 14

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com