Warsztaty Chemiczne II LO w Szczecinie
Terminy w 2012 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 05 lutego 2012 23:01

Poniżej przedstawiamy zestawienie najważniejszych terminów w 2012 roku.

Olimpiada Chemiczna
wyniki 2 etapu 24 lutego 2012
III Etap (zawody organizowane przez Komitet Główny w Warszawie)
30.03.2012 (piątek) godz. 14.00 - część laboratoryjna
31.03.2012 (sobota) godz. 8.30 - część teoretyczna
18.04.2012 - ogłoszenie wyników III etapu
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
eliminacje szkolne  – 07.02.2012 r. wtorek  sala 79
etap 1 - 14 kwietnia 2012 r., godz. 11.00, w budynku ZUT-u, przy al. Piastów 42.
Finał konkursu odbędzie się 28 kwietnia 2012 roku, o godz. 11.00,w pracowni chemicznej Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT-uw Szczecinie przy
al. Piastów 42, s. 211.
Konkurs UAM
Etap finałowy XVII Konkursu Chemicznego UAM odbędzie się 3 marca 2012 –sobota-o godzine 1030 w Auli Wydziału Chemii UAM, przy ul. Grunwaldzkiej 6 w Poznaniu.
Konkurs Politechniki Warszawskiej
Ogłoszenie wyników I etapu 12 marca 2012
II Etap Konkursu 23 marca 2012 Warszawa
Ogłoszenie wyników II etapu 4 kwietnia 2012
Uroczyste zakończenie Konkursu 20 kwietnia 2012
Warsztaty klas 1g 2g
oddanie prac po polsku 1 g -  2 kwietnia  2012 ,
2 g – 3 kwietnia 2012
j. ang. do uzgodnienia  z p Janickim
warsztaty naukowe 1g -23 kwietnia 2012
warsztaty naukowe 2g -24 kwietnia 2012
Próbna matura z chemii – klasy 3
29 lutego 2012
godz 13 45 /sala 55 i 79

Olimpiada Chemiczna 

Wyniki 2. etapu: 24 lutego 2012 

III Etap (zawody organizowane przez Komitet Główny w Warszawie)

30.03.2012 (piątek) godz. 14.00 - część laboratoryjna

31.03.2012 (sobota) godz. 8.30 - część teoretyczna

18.04.2012 - ogłoszenie wyników III etapu


Wojewódzki Konkurs Chemiczny

eliminacje szkolne  – 07.02.2012 r. wtorek  sala 79 

etap 1: 14 kwietnia 2012 r., godz. 11.00, w budynku ZUT-u, przy al. Piastów 42.

Finał konkursu odbędzie się 28 kwietnia 2012 roku, o godz. 11.00, w pracowni chemicznej Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT-u w Szczecinie przy 

al. Piastów 42, s. 211.


Konkurs UAM 

Etap finałowy XVII Konkursu Chemicznego UAM odbędzie się 3 marca 2012 – sobota-o godzine 10:30 w Auli Wydziału Chemii UAM, przy ul. Grunwaldzkiej 6 w Poznaniu.


Konkurs Politechniki Warszawskiej

Ogłoszenie wyników I etapu 12 marca 2012

II Etap Konkursu 23 marca 2012 Warszawa 

Ogłoszenie wyników II etapu 4 kwietnia 2012

Uroczyste zakończenie Konkursu 20 kwietnia 2012


Warsztaty klas 1g 2g

oddanie prac po polsku 1 g -  2 kwietnia  2012,

 2 g – 3 kwietnia 2012 

j. ang. do uzgodnienia  z p Janickim 

warsztaty naukowe 1g -23 kwietnia 2012   

warsztaty naukowe 2g -24 kwietnia 2012   


Próbna matura z chemii – klasy 3 

29 lutego 2012

godz 13:45 /sala 55 i 79

 
II etap 58. Olimpiady Chemicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 05 lutego 2012 22:49


W dniach 27-28 stycznia 2012 r. odbył się II etap 58. Olimpiady Chemicznej. II LO w Szczecinie reprezentowali:

Tomasz Gołaszewski kl 3g
Konrad Kucharski kl 3g
Piotr Szustakiewicz kl 3g
Piotr Orłowski kl 3g
Natalia Kopyłowska kl 2g
Piotr Rękawek kl 2h
Mieszko Majka kl 3IB
Michał Żuk kl 3g
Krystian Awgul kl 3hs
Piotr Sumisławski kl 3hs
Kacper Lechowicz kl 2h
Małgorzata Łukaszewicz kl 2h
Aleksandra Zych kl 2h
Maciej Żuk kl 1g
Mateusz Jeżewski kl 1h

Wyniki II etapu zostaną ogłoszone 24.02.2012 r. Czekamy z niecierpliwością! Laughing

Poprawiony: poniedziałek, 06 lutego 2012 22:53
 
I etap 58. Olimpiady Chemicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 11 grudnia 2011 18:03















W dniu 19 listopada odbył się I etap 58. Olimpiady Chemicznej. W Okręgu Szczecińskim brało w nim udział  87 osób, w tym z II LO w Szczecinie 31! 

Do 2 etapu awansowało 29 osób w okręgu,  w tym 15 osób z II LO :) 

Tomasz Gołaszewski kl 3g
Konrad Kucharski kl 3g
Piotr Szustakiewicz kl 3g
Piotr Orłowski kl 3g
Natalia Kopyłowska kl 2g
Piotr Rękawek kl 2h
Mieszko Majka kl 3IB
Michał Żuk kl 3g
Krystian Awgul kl 3hs
Piotr Sumisławski kl 3hs
Kacper Lechowicz kl 2h
Małgorzata Łukaszewicz kl 2h
Aleksandra Zych kl 2h
Maciej Żuk kl 1g
Mateusz Jeżewski kl 1h

Tomasz Gołaszewski kl 3g
Konrad Kucharski kl 3g
Piotr Szustakiewicz kl 3g
Piotr Orłowski kl 3g
Natalia Kopyłowska kl 2g
Piotr Rękawek kl 2h
Mieszko Majka kl 3IB
Michał Żuk kl 3g
Krystian Awgul kl 3hs
Piotr Sumisławski kl 3hs
Kacper Lechowicz kl 2h 
Małgorzata Łukaszewicz kl 2h
Aleksandra Zych kl 2h
Maciej Żuk kl 1g
Mateusz Jeżewski kl 1h

Gratulujemy! Pełne wyniki:  http://www.olchem.edu.pl


Poprawiony: niedziela, 11 grudnia 2011 19:27
 
XVII Konkurs Chemiczny UAM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 30 października 2011 13:41

Uwaga - informacje dotyczące Konkursu Chemicznego UAM:

 
Wyniki II etapu XVII Konkursu Chemicznego UAM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 05 lutego 2012 22:22

Do finału XVII Konkursu Chemicznego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych, organizowanego przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, z II LO w Szczecinie dostało się 15 osób. Łącznie w finale Konkursu będzie brało udział 45 osób. 

Pełne wyniki dostępne są na stronie: 

http://www.chemia.amu.edu.pl/konkurs/XVIIetapIIwyniki.pdf

Poprawiony: niedziela, 05 lutego 2012 22:29
 
Nowi podopieczni Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 30 października 2011 13:43

Jest nam miło zawiadomić, że w roku szkolnym 2011/2012 Fundusz na Rzecz Dzieci przyjął do grona uczestników programu pomocy wybitnie zdolnym następujących "chemików" z II LO w Szczecinie:
Tomasz Gołaszewski 3g
Konrad Kucharski 3g
Michał Żuk 3g
Piotr Szustakiewicz 3g
Małgorzata Łukaszewicz 2h
Natalia  Kopyłowska 2g
Maciej Żuk 1g.

 
Kalendarz 58. Olimpiady Chemicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 30 października 2011 13:34

58. Olimpiada Chemiczna
kalendarz i informacje
http://www.olchem.edu.pl/

Kalendarz 58. Olimpiady Chemicznej


Etap Wstępny

wrzesień - październik - samodzielna praca zawodników
28.10.2011 - ostateczny termin przesyłania zgłoszeń zawodników i prac etapu wstępnego do Komitetów Okręgowych 

I Etap

19.11.2011 (sobota) godz. 11.00 - rozwiązywanie zadań teoretycznych w miejscach podanych przez Komitety Okręgowe

07.12.2011 - ogłoszenie wyników I etapu

II Etap (zawody organizowane przez Komitety Okręgowe)

27.01.2012 (piątek) godz. 12.00 - część teoretyczna
28.01.2012 (sobota) godz. 9.00 - część laboratoryjna

24.02.2012 - ogłoszenie wyników II etapu

III Etap (zawody organizowane przez Komitet Główny w Warszawie)


30.03.2012 (piątek) godz. 14.00 - część laboratoryjna
31.03.2012 (sobota) godz. 8.30 - część teoretyczna
18.04.2012 - ogłoszenie wyników III etapu

02.06.2012 - Uroczyste zakończenie Olimpiady

Poprawiony: niedziela, 30 października 2011 13:40
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 14

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com