Warsztaty Chemiczne II LO w Szczecinie
Zmiany na stronie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
piątek, 21 września 2012 23:25

Dodaliśmy 2 nowe albumy ze zdjęciami - z zakończenia 58. Olimpiady Chemicznej oraz z zakończenia zajęć koła w roku szkolnym 2011/2012. Dokonaliśmy także aktualizacji strony o naszym udziale w Olimpiadach, o naszych osiągnięciach w Olimpiadzie, Konkursie Chemicznym PW i Konkursie Chemicznym UAM w Poznaniu

 
Nowe zdjęcia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
sobota, 05 maja 2012 13:25

Dodaliśmy sporo nowych albumów ze zdjęciami. Są to zdjęcia z Warsztatów Funduszu na Wydziale Chemii UW, Chrztu statku m/s "Szczecin", Zajęć laboratoryjjnych przed finałem 58. OCH, XXVII Konkursu Chemicznego PW, Finału 58. OCH, I etapu XLIV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, Dnia Otwartego w II LO i z finału XLIV Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego. Zapraszamy do naszej galerii!

 
Wyniki II etapu 58. Olimpiady Chemicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 26 lutego 2012 13:22

Do finału 58. Olimpiady Chemicznej awansowało 12 osób w okręgu, w tym 8 osób z II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie:


1. Gołaszewski Tomasz  3g
2. Kucharski Konrad  3g
3. Kopyłowska Natalia  2g
4. Majka Mieszko  3 IB
5. Żuk Michał  3g
6. Orłowski Piotr  3g
7. Łukaszewicz Małgorzata 2h
8. Szustakiewicz Piotr 3g

Pozostali uczestnicy finału z okręgu szczecińskiego:

Sobczuk  Michał  3  Szczecin   XIII LO
WójcikArtur3SzczecinXIII LO
FabichAnna1SzczecinIX LO im. Boh. Monte Cassino
MazgajMarek2KoszalinI LO im. St. Dubois



pełne wyniki     http://www.olchem.edu.pl/


gratulujemy Laughing

Poprawiony: niedziela, 26 lutego 2012 13:38
 
Terminy w 2012 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 05 lutego 2012 23:01

Poniżej przedstawiamy zestawienie najważniejszych terminów w 2012 roku.

Olimpiada Chemiczna
wyniki 2 etapu 24 lutego 2012
III Etap (zawody organizowane przez Komitet Główny w Warszawie)
30.03.2012 (piątek) godz. 14.00 - część laboratoryjna
31.03.2012 (sobota) godz. 8.30 - część teoretyczna
18.04.2012 - ogłoszenie wyników III etapu
Wojewódzki Konkurs Chemiczny
eliminacje szkolne  – 07.02.2012 r. wtorek  sala 79
etap 1 - 14 kwietnia 2012 r., godz. 11.00, w budynku ZUT-u, przy al. Piastów 42.
Finał konkursu odbędzie się 28 kwietnia 2012 roku, o godz. 11.00,w pracowni chemicznej Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT-uw Szczecinie przy
al. Piastów 42, s. 211.
Konkurs UAM
Etap finałowy XVII Konkursu Chemicznego UAM odbędzie się 3 marca 2012 –sobota-o godzine 1030 w Auli Wydziału Chemii UAM, przy ul. Grunwaldzkiej 6 w Poznaniu.
Konkurs Politechniki Warszawskiej
Ogłoszenie wyników I etapu 12 marca 2012
II Etap Konkursu 23 marca 2012 Warszawa
Ogłoszenie wyników II etapu 4 kwietnia 2012
Uroczyste zakończenie Konkursu 20 kwietnia 2012
Warsztaty klas 1g 2g
oddanie prac po polsku 1 g -  2 kwietnia  2012 ,
2 g – 3 kwietnia 2012
j. ang. do uzgodnienia  z p Janickim
warsztaty naukowe 1g -23 kwietnia 2012
warsztaty naukowe 2g -24 kwietnia 2012
Próbna matura z chemii – klasy 3
29 lutego 2012
godz 13 45 /sala 55 i 79

Olimpiada Chemiczna 

Wyniki 2. etapu: 24 lutego 2012 

III Etap (zawody organizowane przez Komitet Główny w Warszawie)

30.03.2012 (piątek) godz. 14.00 - część laboratoryjna

31.03.2012 (sobota) godz. 8.30 - część teoretyczna

18.04.2012 - ogłoszenie wyników III etapu


Wojewódzki Konkurs Chemiczny

eliminacje szkolne  – 07.02.2012 r. wtorek  sala 79 

etap 1: 14 kwietnia 2012 r., godz. 11.00, w budynku ZUT-u, przy al. Piastów 42.

Finał konkursu odbędzie się 28 kwietnia 2012 roku, o godz. 11.00, w pracowni chemicznej Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT-u w Szczecinie przy 

al. Piastów 42, s. 211.


Konkurs UAM 

Etap finałowy XVII Konkursu Chemicznego UAM odbędzie się 3 marca 2012 – sobota-o godzine 10:30 w Auli Wydziału Chemii UAM, przy ul. Grunwaldzkiej 6 w Poznaniu.


Konkurs Politechniki Warszawskiej

Ogłoszenie wyników I etapu 12 marca 2012

II Etap Konkursu 23 marca 2012 Warszawa 

Ogłoszenie wyników II etapu 4 kwietnia 2012

Uroczyste zakończenie Konkursu 20 kwietnia 2012


Warsztaty klas 1g 2g

oddanie prac po polsku 1 g -  2 kwietnia  2012,

 2 g – 3 kwietnia 2012 

j. ang. do uzgodnienia  z p Janickim 

warsztaty naukowe 1g -23 kwietnia 2012   

warsztaty naukowe 2g -24 kwietnia 2012   


Próbna matura z chemii – klasy 3 

29 lutego 2012

godz 13:45 /sala 55 i 79

 
Wyniki 58. Olimpiady Chemicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
sobota, 21 kwietnia 2012 10:46

8 uczniów II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie brało udział w finale 58 Olimpiady Chemicznej. 4 osoby zdobyły tytuł laureata i kolejne 4 – tytuł finalisty tegorocznej Olimpiady:
laureaci
Piotr Orłowski  klasa 3g
Piotr  Szustakiewicz   klasa 3g
Tomasz Gołaszewski  klasa 3g
Natalia Kopyłowska  klasa 2g
jest to najlepszy wynik w kraju!!
finaliści
Konrad Kucharski  klasa 3g
Mieszko Majka    klasa 3 IB
Michał Żuk  klasa 3g
Małgorzata Łukaszewicz   klasa 2h
pełne wyniki
http://www.olchem.edu.pl/

8 uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie brało udział w finale 58 Olimpiady Chemicznej.
4 osoby zdobyły tytuł laureata i kolejne 4 – tytuł finalisty tegorocznej Olimpiady:  

LAUREACI:

Piotr Orłowski  klasa 3g
Piotr  Szustakiewicz   klasa 3g 
Tomasz Gołaszewski  klasa 3g
Natalia Kopyłowska  klasa 2g 

jest to najlepszy wynik w kraju!! 

FINALIŚCI

Konrad Kucharski  klasa 3g
Mieszko Majka    klasa 3 IB
Michał Żuk  klasa 3g
Małgorzata Łukaszewicz  klasa 2h 

pełne wyniki 

http://www.olchem.edu.pl/

Poprawiony: sobota, 21 kwietnia 2012 10:51
 
Nowe zdjęcia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
poniedziałek, 06 lutego 2012 22:53

Dodaliśmy dzisiaj 2 nowe albumy ze zdjęciami - z zajęć laboratoryjnych przed II etapem 58. OCH oraz z II etapu 58. Olimpiady Chemicznej. Zapraszamy do naszej galerii

 
II etap 58. Olimpiady Chemicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
niedziela, 05 lutego 2012 22:49


W dniach 27-28 stycznia 2012 r. odbył się II etap 58. Olimpiady Chemicznej. II LO w Szczecinie reprezentowali:

Tomasz Gołaszewski kl 3g
Konrad Kucharski kl 3g
Piotr Szustakiewicz kl 3g
Piotr Orłowski kl 3g
Natalia Kopyłowska kl 2g
Piotr Rękawek kl 2h
Mieszko Majka kl 3IB
Michał Żuk kl 3g
Krystian Awgul kl 3hs
Piotr Sumisławski kl 3hs
Kacper Lechowicz kl 2h
Małgorzata Łukaszewicz kl 2h
Aleksandra Zych kl 2h
Maciej Żuk kl 1g
Mateusz Jeżewski kl 1h

Wyniki II etapu zostaną ogłoszone 24.02.2012 r. Czekamy z niecierpliwością! Laughing

Poprawiony: poniedziałek, 06 lutego 2012 22:53
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 14

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com