Warsztaty Chemiczne II LO w Szczecinie
Witamy! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
środa, 08 kwietnia 2020 22:00

"Nie rezygnuj z marzeń. Czasami droga, która prowadzi do ich realizacji, bardziej wzbogaca niż sam cel, do którego się dąży"


Witaj na stronie Warsztatów Chemicznych

(dawniej Koło Chemiczne)
działających w II LO w Szczecinie!

opiekun mgr Teresa Kołogrecka – Bajek

• Jeśli jesteś uczestnikiem warsztatów chemicznych - szukaj rozkładu zajęć
/i nie tylko!/ w aktualnościach
• Jeśli jesteś uczniem gimnazjum w Szczecinie lub okolicy i interesujesz się chemią - zapraszamy do nas! Przygotowaliśmy tez dział „dla gimnazjalistów” – zapraszamy!
• Jeśli byłeś uczniem II LO i brałeś udział w zajęciach koła chemicznego - poszukaj śladów swojej działalności na tych stronach! 
• A wszystkich zapraszamy - poznajcie nas!

Poprzedniczkę obecnej strony warsztatów wykonał w 2001 r. Piotr de Silva. W 2003 r. stroną zajął się Tomek Grining.
Obecna strona jest autorstwa Adama Sarneckiego.

Poprawiony: środa, 12 lutego 2014 17:33
 
XXXIV Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
wtorek, 02 kwietnia 2019 12:16

Z przyjemnością informujemy, iż Kordian Głąbowski z klasy 3g został laureatem XXXIV Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej.
Finaliści:
Krzysztof Andrulonis 3h, Kacper Blumowski 1h, Hubert Adamczyk 3g, Jakub Szajner 3g, Mateusz Ciemcia 3h, Szymon Bogucki 2g.



Pełne wyniki: http://www.konkurschemiczny.ch.pw.edu.pl/data/uploads/pliki/wyniki_kon34ii.pdf

Poprawiony: wtorek, 02 kwietnia 2019 12:29
 
Awans do finału 65. OCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
środa, 13 marca 2019 08:31

Z radością informujemy, iż 5 uczniów II LO w Szczecinie (na 7 osób w okręgu) awansowało do finału 65 Olimpiady Chemicznej.
Są to:

Kordian Głąbowski 3g
Hubert Adamczyk 3g
Jakub Szajner 3g
Krzysztof Andrulonis 3h
Kacper Blumowski 1h


Finał Odbędzie się 29-30 marca 2019 r. w Warszawie.
Gratulujemy! Smile

Poprawiony: środa, 13 marca 2019 08:33
 
Kalendarz 65. Olimpiady Chemicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
środa, 21 listopada 2018 09:49

Kalendarz 65. Olimpiady Chemicznej


I Etap (zawody organizowane przez Komitety Okręgowe) - uczniowie w całej Polsce rozwiązują te same zadania-5 zadań, ten etap już jest ogólnopolski.

24.11.2018 (sobota) godz. 11.00 - rozwiązywanie zadań teoretycznych w miejscach podanych przez Komitety Okręgowe

13.12.2018 - ogłoszenie wyników I etapu



II Etap (zawody organizowane przez Komitety Okręgowe)

01.02.2019 (piątek) godz. 12.00 - część teoretyczna

02.02.2019 (sobota) godz. 9.00 - część laboratoryjna

27.02.2019 - ogłoszenie wyników II etapu



III Etap (zawody organizowane przez Komitet Główny w Warszawie)

29.03.2019 (piątek) godz. 14.00 - część laboratoryjna (Wydział Chemiczny PW)

30.03.2019 (sobota) godz. 8.30 - część teoretyczna (Wydział Chemiczny UW)

17.04.2019 - ogłoszenie wyników III etapu



15.06.2019 godz. 12:00 - Uroczyste zakończenie Olimpiady

 
Wyniki LI Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
wtorek, 02 kwietnia 2019 12:11

Jakub Szajner 3g (laureat)  wygrał Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Hubert Adamczyk 3g (wyróżniony) - 3 miejsce
Kordian Głąbowski 3g - 4 miejsce.

Pełne wyniki:

http://zcdn.edu.pl/aktualnosci/wyniki-ii-etapu-xlviii-konkursu-chemicznego/

 
Wyniki I etapu 65. OCH PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
poniedziałek, 17 grudnia 2018 00:00

Do 2 etapu awansowało 12 osób z II LO w Szczecinie :

Kordian Głąbowski 3g
Krzysztof Andrulonis 3h
Hubert Adamczyk 3g
Jakub Szajner 3g
Jakub Lamorski 3h
Mateusz Ciemcia 3h
Agata Bączyńska 2IB
Łukasz Waszyński 2g
Szymon Bogucki 2g
Gabriela Afrykańska 2h
Alicja Głogowska 2h
Kacper Blumowski 1h

Gratulujemy :-)

Pełne wyniki: http://www.olchem.edu.pl/wyniki65iz.pdf

Poprawiony: środa, 06 lutego 2019 09:56
 
Wyniki finału 64. Olimpiady Chemicznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam Sarnecki   
czwartek, 19 kwietnia 2018 09:31

Wyniki finału 64. Olimpiady Chemicznej::

 Laureat:  Kordian Głąbowski  2g

Finalista wyróżniony Piotr Dąbrowski 3g


finaliści :

Krzysztof Andrulonis 2h

Wiszko Borysewicz 3g

Kamil Humański 3g

Łukasz Jeżewski 3h

Arkadiusz Jastrzemski 3h

 Gratulujemy Smile

 Pełne wyniki:
http://www.olchem.edu.pl/

Poprawiony: czwartek, 19 kwietnia 2018 09:40
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 15

Ostatnie artykuły


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Popularne


Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_mostread/helper.php on line 79

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com